Utrwal piękne chwile

Coraz częściej decydujemy się na uwiecznienie ważnych chwil w naszym życiu. Są to nie tylko ślubne, ale i narzeczeńskie, Uwieczniamy też czas, kiedy oczekujmy na potomka.

Jeszcze kilka lat temu sesje fotograficzne kojarzyły się z sztucznymi pozami i nieciekawym studio fotograficznym. Takie zdjęcia często nie wyglądały dobrze... Na szczęście taki styl odchodzi do lamusa. Zdjęcia fotograficzne są coraz bardziej oryginalne. Podkreślają zainteresowania czy charakter fotografowanych osób. Dzięki temu taki album fotograficzny jest bardzo uniwersalną pamiątką. Dlatego chętnie będziemy do niego wracać po latach. Oczywiście zdecydowanie częściej w dzisiejszych czasach wykonujemy zdjęcia cyfrowe, lecz własnie te papierowe zdjęcia ogląda się z prawdziwą przyjemnością.Stwórz własną fotoksiażkęBardzo często zastanawiamy się jaki prezent ofiarować naszym bliskim... W takim przypadku świetnym prezentem jest fotoksiażka. To bardzo uniwersalny prezent, który spodoba się każdemu członkowi rodziny, w każdym wieku. Zwłaszcza naszym babciom i dziadkom, którzy tęsknią za wnukami. A jeśli mają problemy ze wzrokiem, to duże zdjęcia szczególnie mocno ich ucieszą. Nie będą musieli zakładać okularów do ich oglądania.Jak zaprojektować własną fotoksiążkę?Fotoksiążkę możemy zaprojektować bez wychodzenia z domu. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu.

Wybieramy format fotoksiążki. Kolejny etap to dobór odpowiednich zdjęć. Możemy  dowolnie zmieniać ich układ. Dzięki temu każda fotoksiążka będzie spersonalizowanym prezentem, do którego chętnie się wraca nawet po bardzo wielu latach.

Możemy też do zdjęć dodać różne opisy, chmurki i inne ozdoby. To dobra zabawa, która sprawi ogromną przyjemność dla osób mających zdolności kreatywne.

Gdy już zaplanujemy jak ma wyglądać nasza fotoksiążka, to wystarczy złożyć i opłacić zamówienie.  Po kilku dniach nasza książka fotograficzna dotrze do naszego domu.Ile kosztuje fotoksiążka?Ceny zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Wszytko zależy od formatu, rodzaju papieru ilości kartek zdobień czy okładek. Jednak najprostsza a zarazem najlepsza fotoksiążka nie będzie nas zbyt dużo kosztować...

 

Script logo